2018 - 2019

Wawrochy, 21 września 2018 r.

Sprzątanie świata 2018

21 września 2018r. już po raz 25  nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Sprzątania Świata”.  To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. W szkole prowadzimy działania propagujące ograniczanie powstawania odpadów, selektywną zbiórkę i recykling, a także wyszukujemy i w miarę możliwości usuwamy dzikie wysypiska.  Działaniom tym towarzyszy cała gama innych działań:  organizowane są konkursy (plastyczne, piosenki), wystawy,  zabawy, ogniska, rajdy piesze itp.

IMAG2170.jpg

Zofia Lipka – Berk

2.                                                                                                                                     Wawrochy, listopad 2018.

Przede wszystkim zdrowo

27 listopada odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Żyję i odżywiam się zdrowo".
      Celem było promowanie zdrowego odżywiania i stylu życia oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. W konkursie udział wzięło 41 uczniów z naszej szkoły, którzy wykonali wspaniałe, niepowtarzalne prace, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.
      Komisja w składzie: Pani dyrektor Elżbieta Dziuban, p. Marzena Nagórska oraz p. Monika Mikulska wybrała najpiękniejsze dzieła. Laureaci konkursu otrzymali upominki. Nagrodzone projekty można obejrzeć na wystawie, zorganizowanej w holu szkoły.
      Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz gratuluję pomysłowości.

Kategoria uczniowie klas 0-III
      I nagroda: Justyna Pieńkosz, Brajan Ząbek, Czarek Rydel
      II nagroda: Paulina Pliszka, Miłosz Obrębski
      III nagroda: Nikodem Duda

Kategoria uczniowie klas IV-VIII
      I nagroda: Martyna Dykty
      II nagroda: Piotr Dykty
      III nagroda: Amelia Szewko, Karolina Kocenko, Tymoteusz Antonik

Więcej zdjęć w zakładce album fotograficzny.

Jarosław Polak, organizator konkursu.